e
 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

En İyi 6 Veri Kurtarma Programı 2021

En İyi 6 Veri Kurtarma Programı

Yüzlerce recovery programının arasından seçilmiş en iyi altı program, kaybolan verilenizi kurtarmaya yetecektir. Özellikle türkçe kullanım desteği sunan veri kurtarma programlarını kullanırken zorluk çekmeyeceksiniz. Daha önceden elinizin altında bir backup'ınız varsa işiniz daha da kolay. Saniyeler içerisinde silinen dosyalarınızı tekrara getirebilirsiniz.

 • Okuma Süresi

  2 Dakika
 • Zorluk Seviyesi

  1.Seviye
 • Yazım Süresi

  2 Dakika
 • Kategorisi

  Bilgisayar
avatar
Admin
0 arkadaş - 44 içerik
Takip Et

En İyi Veri Kurtarma Programları Hangileri? En iyi Recovery Programı Hangisi? Recovery Nasıl Yapılır? Silinen Dosyaları Nasıl Geri Getirebilirim? Kaybolmuş Dosyaları Geri Getirme Nasıl Yapılır?

En iyi veri kurtarma programları sayesinde kaybettiğiniz verileri tamamen geri döndürebilirsiniz. Çoğu bilgisayar kullanıcısının sorunları arasında kaybedilen dosyalar yer alıyor. Bilgisayarda kulacılar tarafından yanlışlık yapılarak silinen veya disk sorunlarından dolayı veriler kaybolmaktadır. Bu verilerin geri getirilmesi için veri kurtarma programı kullanılmaktadır. Veri kurtarma programları ile silinmiş bir iş dosyaları, videoları ve fotoğrafları geri getirebilirsiniz.

Apowerrecover Veri Kurtarma Programı

Apowerrecover Veri Kurtarma Programı

Apowerrecover birçok bilgisayar uzmanı tarafından tercih edilen hard disk veri kurtarma programı olarak bilinmektedir. Özelliklerine bakıldığı zaman kolay kullanımı ve kullanışlı tasarımı ile karşılaşıyoruz.
Program Apowersoft tarafından geliştirilmiştir. Ayrıca Windows işletim sistemli hem de Mac bilgisayarlarda kolayca kullanılıyor. Üstelik sadece sabit disk üzerinde kaybedilen verilerin yanında hafıza kartı, taşınabilir hard disk ve USB flash bellek gibi ürünlerde de yaşanan sorunlara yönelik olarak çalışıyor.

Recuva Veri Kurtarma Programı

Recuva Veri Kurtarma Programı

Recuva, sektörde en çok kullanılan veri kurtarma programı olarak kabul edilmektedir. Recuve, günümüzde de veri kayıplarını geri getirmede yoğun şekilde kullanılmaktadır.
Recuva veri kurtarma programı Windows işletim sistemlerinde kullanılabiliyor. Program sayesinde basit dosya kurtarma, gelişmiş derin tarama işlemleri yapılabiliyor. Bundan dolayı genel bilgisayar kullanıcıları tarafından da son derece pratik bir şekilde kullanılabilir.

Önemli:  Format Sonrası Kurulması Gereken Programlar 2021

Disk Drill Veri Kurtarma Programı

Disk Drill Veri Kurtarma Programı

Disk Drill, Windows işletim sistemi ve Mac cihazlarında da kullanılabiliyor. Disk Drill, profesyonellere ve amatörler kullanıcılar için son derece işlevsel bir tasarıma sahiptir. Ayrıca program bilgisayarda yer alan tüm alanlar için tarama imkânı sağlıyor. Ayrıca orijinal dosya ve klasör adlarını koruyor. Özellikleri arasında tarama ve sonuçları getirme bulunuyor.

DMDE Free Edition

DMDE Free Edition

En iyi veri kurtarma programı olmasının yanında tamamen ücretsiz DMDE Free Edition kullanılıyor. Bu nedenle bilgisayar kullanıcıları tarafından hata ile silinen video, fotoğraf ve bilgilerin kurtarılması için kullanılabilmektedir.
Farklı sürücü çeşitlerinde veri kurtarabilme özellikleri bulunuyor. Programın en temel özelliği ise bilgisayarda silinmiş olan dosyaları geri getirme konusunda başarılı olmasıdır. Ayrıca piyasadaki pek çok alternatifine bakılarak çok daha yüksek bir başarı yüzdesine sahip olmasıdır.

Power Data Recovery Veri Kurtarma

Power Data Recovery Veri Kurtarma

Bilgisayar kullanıcıları için en ciddi veri kayıp sorunlarının en başında disk bölümünden kaynaklı verilerin kaybedilmesidir. En kaliteli veri kurtarma programı olan Power Data Recovery ile bu kaybedilen dosyaları geri kazanabilirsiniz.
Genellikle bilgisayardaki bölüm başlığının silinmesi nedeni ile meydana gelen bu veri kayıplarında için en başarılı sonuçları sağlayan veri kurtarma programıdır. Ayrıca program sayesinde diski komple tarayarak, kayıp bölümlerin tekrar geri getirilebilmesi mümkündür.

Stellar Data Recovery Veri Kurtarma Programı

Stellar Data Recovery Veri Kurtarma Programı

En iyi veri kurtarma programı konusunda bilgisayar uzmanlarının önerileri Stellar Data Recovery olmuştur. Ayrıca Stellar Data Recovery sabit disk veri kurtarma konusunda en başarılı sonuçlara sahip veri kurtarma programı olduğu biliniyor. Ayrıca program sayesinde USB flash bellek, akıllı telefon, USB bellek gibi taşınabilir belleklerdeki veri kayıplarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Son olarak program yazılımının işlevsel ve basit ara yüze sahip olduğu görülüyor.

Önemli:  MacBook Açılmıyor Sorunu Ve Çözüm Yöntemleri 2021
SEO Uzmanı