e
sv

Güvenle Zula Altın Satın Al!

 • Okuma Süresi

  Dakika
 • Zorluk Seviyesi

  .Seviye
 • Yazım Süresi

  Dakika
 • Kategorisi

avatar
Admin
0 arkadaş - 78 içerik
Takip Et

Güvenle Zula Altın Satın Al!

Online oyunlarda ayrıcalıklara sahip olmak için Kopazar.com üyeleri arasına katılabilirsiniz. Çünkü bu platform üzerinden öne çıkan oyunlar için puan veya sanal para satın alma işlemlerine değinilir. İşlemlere dair:

 • Üyelik formunu açarak bilgilerini sıralar ve güvenle hesap oluşturursunuz.
 • Bakiye yükleme işlemlerine değinmeniz ve satın almaya geçmeniz istenir.

Zula altın oyun içerisinden kazanılabilir. Ancak düşük seviyelerde olduğu için yaygın olarak satın alma işlemlerine değinilir. Söz konusu satın alma olduğu zaman da 15 yılı aşkın deneyimi ile başı çeken Kopazar.com platformu tercih edilir.

İndirimli Zula Altın Satın Alma

Zula altın al çağrılarına yer veren sitelerin fiyatlarını değerlendirmek ve varsa indirimlere karşı tercihte bulunmak avantajlı olmanızı sağlar. Nitekim indirimler ile makul ücretlere değinilir ve satın alma işlemleri kolay hale gelir.

Oyunculara ilk etapta Zula altın değerlerinden söz edilecektir. Bunlar 3000, 5850 ya da 16.250 gibi ayrı değerler üzerinden sıralanacaktır. Ardından ise:

 • Satın almak istedikleriniz için adet tercihinde bulunmanız istenir.
 • Altın değeri ve de adede karşı ücretlerine netlik kazandırılır.

Bu sayede satın alma işlemlerine geçmenize izin verilecektir. Önceden belirttiğimiz gibi satın almak için bakiye yüklemesi yapmalısınız. Ancak yüklenen bakiyenin yeterli olması halinde TL olarak Zula altın satın alma işlemlerinin tamamlanması mümkün olacaktır.

Zula Altın Ödeme Yöntemleri

Satın alma işlemleri öncesinde aktif ödeme yöntemlerini değerlendirmekte fayda var. Bunun gibi üyelik ve de ödeme işlemlerinin güvenle gerçekleştiği platformları seçmek gerekir.

Önemli:  WhatsApp Android'den iOS'a Sohbet Geçmişinin Taşınmasını Sağlıyor

Yaygın olarak kredi / banka kartı yatırımlarına onay verilir. Bunun gibi isteyenlerin Havale & EFT tercihinde bulunmaları esas alınır. Geriye ise oyuncuların:

 • İstedikleri Zula altın seviyesini ve de adedini seçmeleri kalır.
 • Belirtilen tutara göre ödemelere geçerek satın alma işlemlerini tamamlamaları sağlanır.

Ardından oyun hesabınıza yükleyeceğiniz altınlarınız ile işinizi kolay hale gelir. Nitekim altın seviyesinin yüksek olması oyun mağazasında ayrıcalıklı olmanızı sağlar. Mağazadan istediklerinizi kolaylıkla satın almaya başlarsınız. Bu durum oyundaki başarı seviyesini de etkiler. Aynı oranda puanlarınızın yükselmesi için Zula altın satın almakta fayda var.

judi bola