Hakkımızda

Hakkımızda

Sitemiz ve ele aldığımız konular, aslında her yaştan insana hitap etmekle kalmıyor her devire de hitap ediyor. Windows yardım olarak çıktığımız bu yolda aslında en çokta bizim karşımıza çıkan konuların ve hataların başka insanlarından karşısına çıktığı zaman çözüm ararken bizim kadar yorulmaması ve zaman kaybetmemesi üzerine..

Windows ve yardımlaşma her zaman lazım olacak ve okunacak bilgileri yayma platformudur.  Bu platformda güvenlik, gizli özellikler, faydalı bilgiler ve püf noktaları hakkında yetkin insanlardan dökülen yazıları yayınlanır. WindowsYardim.com olarak bu kod deryasında yüzen gemilerden biriyiz. Sizinde çok iyi bildiğiniz gibi artık sana alem çok fazla kullanılmaya başlandı çok fazla yazılım kullanılmaya başlandı. Tabi ki her bilgisayar ve her bilgisayarı kullanan kişiler de farklı. A kişisi kendi bilgisayarına X bir program yükleyip onu kullanabilirken B kişisi kendi bilgisayarına kuramaz ya da kurulum yapar kullanamaz. Çünkü sistem gereksinimleri ve kullanıcı bilginliği aynı değildir. Bu da B kişisine yardım gerektirir. Onu hangi şartlarda kullanabileceğini ve hangi yolları kullanarak engelleri aşabileceğini gösteren bir rehber gerektirir.

WindowsYardim.com ekibi olarak 7’den 77’ye her yaşın genel olarak yaşadığı problemleri ve bilgisayardaki en küçük eleman olan farenin özelliklerinden en gelişmiş elemanın kullanım bilgisine kadar yol gösterici olmayı amaç edinmiş ve bu düşünceyle kurulmuş olan platformda güncel bilgileri yazmayı amaçlıyoruz.

WindowsYardim.com asla kâr amacı gütmeyen bir şeyler pazarlamayan ve para karşılığı hizmet beklemeyen, aksine ücretsiz  ve sınırsız olarak yayına hayatına devam eden bir sitedir. Sitemizde sadece gönüllülük esas olup site kimliğini öne sürerek sizden ücret talep eden kişilere itibar etmeyin ve ilgili mercilere şikayetlerinizi bildirin.

Sitemiz wordpress tabanlı olup herhangi bir üyelik gerektirmez 7/24 kullanıma açık ve günceldir. Sadece desteklerinize ve önerilerinize ihtiyaç duyan sitemiz her geçen gün yenilenecek ve gelişecek olduğundan daha güçlü ve daha kaliteli olarak yayın hayatına devam edecek.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SEO Uzmanı