"İPhone Yazarken Okurken Bir Hata Oluştu" iTunes'da Görüntüle

iTunes hataları asla eğlencelidir. Bunlar jeneriktir, neyin yanlış olduğu konusunda çok az açıklama yaparlar ve çoğu zaman aynı veya benzer hata mesajı çok çeşitli problemler için gösterilir. İPhone'unuzu bir yedeklemeden geri yüklemeye çalıştığınızda iTunes'da görebileceğiniz bir hata, iPhone'dan iPhone'a yazarken veya yazarken bir hata oluştuğundan, iTunes iPhone'u geri yükleyemedi.

İPhone'a Yazarken Okurken Bir Hata Oluştu

Hata, aygıta erişme ve ona veri yazma konusunda bir sorun olduğunu gösterir. Çoğu kullanıcı bunun kilitli telefonla veya girilmesi gereken başka bir şifre veya şifre ile ilgili olduğunu düşünebilir. Konu bu değil. Geri yükleme sırasında bu hatayı aldığınız zamanların çoğu, disk alanı tükendi. Çözüm, disk alanını boşaltmaktır.

İlk soru, iPhone'unuzu geri yüklemek için ne kadar disk alanı gerektiğidir. İyi bir kural, yedeklemenizin boyutu ve 1GB kadar boş alan olmalıdır. Örneğin, yedeklemeniz 8GB ise, diskinizde 9 GB boş alan olmalıdır.

Yapabiliyorsan o alanı boşalt. Dosyaları silmek için gidebileceğiniz bir yer, iTunes'un oluşturduğu MobileSync klasörüdür.

Burada, geri yüklemek istediğiniz yedeklemenin hangi klasör olduğunu belirlemek için tarihleri ​​kullanın. Doğru yedeklemeyi tanımlayamadığınızdan endişeleniyorsanız, diğer klasörleri harici bir sürücüye taşımak iyi bir fikirdir, ancak emin iseniz bunları silebilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLEN

, Windows

Windows 10'da Uygulama Okuma veya Diske Yazma Nasıl Bulunur

, Windows

Bir iPhone Bağlandığında iTunes Açılışını Durdurma [Windows]

MobileSync On Windows 10

C:UsersfatiwAppleMobileSyncBackup

MobileSync On macOS

~/Library/Application Support/Mobile Sync/Backup

Aşağıdaki ekran görüntüsünde, 20: 2018'de saat 10: 33'te oluşturulan klasör, iPhone'un diğer tüm klasörlerin kaldırılması için geri yükleneceği yedeklemedir.

İPhone'unuzu bağlayın ve geri yükleme işlemini başlatın. Aynı klasörü izleyin ve geri yükleme işlemi sırasında burada başka bir klasörün oluşturulacağını göreceksiniz. Geri yükleme ile devam etmesine izin verin ve telefonunuz yeniden çalışana kadar yeni klasörü taşımayın veya silmeyin.

İPhone'unuz başarıyla geri yüklendikten sonra, yedeklemeyi içermeyen klasörü silebilirsiniz. Disk alanınızı kontrol ederseniz, klasörün önemli miktarda alan tükettiğini göreceksiniz.

Bu genellikle, SSD'niz olmadığı sürece bir sorun değildir, bu genellikle hatayı daha fazla boşaltmanız anlamına gelir.

Bir önceki yazımız olan Windows 10'da Ekran Nasıl Canlı Ekranlanır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.