e
sv

Lego İle Yeni Bir Dünya Yarat!

 • Okuma Süresi

  Dakika
 • Zorluk Seviyesi

  .Seviye
 • Yazım Süresi

  Dakika
 • Kategorisi

avatar
Admin
0 arkadaş - 78 içerik
Takip Et

Birbirinden farklı ve değişik tasarımlarıyla, parçaları bir araya getirerek oyun dünyasına yeni bir boyut getiren Lego, kalıplaşmış oyuncaklar arasında yer almıştır. Üç boyutlu yapboz şeklinde ifade edebileceğimiz bu oyuncaklar sayesinde çocuklar hem eğiti hem hayal gücünü geliştiren hem de yaratıcı bir dünyanın kapılarını aralamışlardır.  Çocuğunuz ister nasıl yapıldığını baz alarak parçaları bir araya getirmeye çalışsın, isterse de bundan bağımsız kendi zevkine göre yapılar tasarlasın. Bu birbirinden farklı tasarımların yer aldığı dünyaya aracı olarak Cebitoys sayesinde ulaşmanız mümkün.

Önce Benzinleri Dolduralım!

Lego firmasının ürettiği benzin istasyonu konsepti sayesinde, yepyeni maceralara atılmadan önce ilk olarak benzinleri doldurmamız gerek. İşte bu yüzden ister kutuda göründüğü gibi isterse hayallerine en uygun benzin istasyonunu kendin oluştur. Çocuklarınızın hayal dünyasının gelişmesinde çok büyük rol oynayan bu oyuncaklar, ona beraberinde sabırlı olması gerektiğini de öğretecek. Hem zeka hem de el becerilerini artıran bu oyuncakların birçok farklı çeşidi bulunmakta.

Batman Bu Dünyada da Joker’e Karşı!

Batman ve Jokerin ana karakterler olarak işlendiği bu Lego konseptinde, iki ezeli düşman yine karşı karşıya geliyor. Bakalım, Joker’in yaptığı kötülükler, Lego dünyasında nasıl bir yankı uyandıracak ve çocuğunuz adaleti sağlamak için onu nasıl durduracak. Yaratıcı bir oyun serüveni tasarlanmasını sağlayan bu oyuncaklar sayesinde artık oyun saatleri daha keyifli, bol hayalli ve eğitici geçiyor. Bu oyuncak için bazı özellikler ise şöyle:

 • 440 parçadan oluşan bir set
 • 7- 12 yaş için uygun
 • Hem kız hem de erkek çocuklara hitap eder.
 • Küçük parçalar içerdiği için bu yaş grubunun altındaki çocuklar için uygun değildir.
Önemli:  Her Bilgisayarda Bulunması Gereken Programlar

Elsa’nın Arabasını Yapmaya Yardım Et!

Frozen çizgi filminin sevilen karakteri olan Elsa’nın kardeşi ile birlikte yeni yeni maceralara atılması gerek. Onları bu yolculuklarında yalnız bırakmamak için arabalarının yapımına yardım etmeye ne dersin? Öyleyse yapılışına bak ve sizleri yepyeni bir dünyaya taşıyacak olan arabayı inşa et. Haydi acele et, çünkü maceralar beklemez!

 • Bu set 116 parçadan oluşmaktadır.

https://www.cebitoys.com/

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.