e
sv

Ot Doğrama Makineleri Farklı Ayarlarda Hızlı İşlem Fırsatı Sunuyor!

 • Okuma Süresi

  Dakika
 • Zorluk Seviyesi

  .Seviye
 • Yazım Süresi

  Dakika
 • Kategorisi

avatar
Admin
0 arkadaş - 78 içerik
Takip Et

Ot doğrama makinesi sayesinde otların hayvanlar için hazırlanmasından başlayarak mısır koçanlarının ayrılmasına kadar birçok farklı alanda destek sunulmaktadır. Ot doğrama adımına dair en hızlı ve nitelikli süreci tamamlamak isteyen kişiler için özel bir teknik sistem ile geliştirilmiştir. Hayvancılıkta genel verimliliği artırırken insan gücünden belirli bir oranda tasarruf etmek isteyen kişilere özel olarak tasarlanmış bir model olarak da tanımlanmaktadır.

Ot Kıyma Makinesi Teknik Özellikleri Nelerdir?

Balya kıyma makinesi kullanım aşamasında geçerli olan temel teknik özelliklerden bazıları şu biçimde sıralanmaktadır;

 • Kaba samandan başlayarak toz samana kadar farklı kademelerde işlem gerçekleştirme özelliğine sahiptir.
 • Makinenin motor kısmında GAMAK markası kendini göstermektedir.
 • Motorun temel gücü ise 4 hp değerindedir.
 • 220 volt elektrik motorun sorunsuz şekilde çalışması için yeterli olacaktır. ayrıca ek bir elektrik kuvveti teknik alt yapısına gerek olmayacaktır.

Ot kesme makinesi teknik özelliklerine dair 24 ay boyunca geçerli bir garanti sistemi de kendini göstermektedir. Bu garanti sistemi sayesinde üründe bir sorun meydana geldiği anda size gerekli olan teknik destek herhangi bir ücret alınmadan sağlanacaktır.

Gönderim Kusursuz Şekilde Tamamlanacak!

Tarimmakinasi.com firması güvencesi ile yapılan satın alımın hemen sonrasında makine temin edilir ve tarafınıza gönderilir. Gönderim aşamasında makinenin asla zarar görmemesi için korunaklı bir sistem geliştirilmiştir. Ayrıca satın alına ürünün sahiplerine en kısa sürede teslim edilmesi adına oldukça hızlı bir lojistik yapının tesis edilmiş olduğu da vurgulanmalıdır. Türkiye, Rusya ve Kıbrıs’a sorunsuz şekilde gönderim sağlanabilmektedir. Gönderim aşamasına dair daha öncesinde alışveriş yapan kişilerin yorumlarına bakıldığı zaman ne derece seri bir sürecin işlediği kendini göstermektedir.

Önemli:  En İyi 6 Bilgisayar Programlama Dili 2021

Yedek Parça Durumu Nedir?

Tarım Makinası firmasının güvencesi ile gönderilen bu makinelerde bir yedek parça ihtiyacı hasıl olduğu zaman yedek parçaların temini için de gerekli olan çaba firma tarafından gösterilecektir. Yedek parçaların 10 seneye kadar sorunsuz şekilde temin edildiği görülmektedir. Bu nedenle alınan makinenin uzun soluklu kullanımı da garanti altına alınmış olur!

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.