Twitter hesabının Windows 10'da Xbox uygulamasına bağlanmamasını sağlama

Windows 10'daki Xbox uygulaması Facebook hesabınıza ve Twitter hesabınıza bağlanabilir. Xbox uygulamasının ayarlarında bunun için özel bir ayar var. Xbox uygulamasıyla Twitter'da oturum açabiliyorsanız, oyun çubuklarını tweetlemek için oyun çubuğunu kullanabilirsiniz. Ne yazık ki, uygulama her zaman Twitter'a bağlanamıyor. Kullanıcılar en iyi durumda bir yükleme ekranı görüyor, sonra hiçbir şey yapmıyor. İşte Twitter hesabını Windows 10'da Xbox'a bağlanmamasını nasıl düzeltebileceğinizi aşağıda bulabilirsiniz.

Twitter hesabı Xbox'a bağlanmıyor

Xbox uygulamasından Twitter'da oturum açmayı hiç denemediyseniz, önce bir deneyin. Xbox uygulamasını açın ve sol alt kısımdaki dişli düğmesine tıklayın. Genel Sekmesinde, Twitter hesabınıza giriş yapma olanağınız olur. Tıkla.

Eğer işe yararsa, o zaman gerçekten bir problemin olmaz. Yükleme ekranını görürseniz ancak uygulama giriş yapmanıza izin vermeden ayarlar ekranına geri döner.

Xbox uygulamasında Twitter'da oturum açmak için bir uygulamayı, herhangi bir uygulamayı açın. Uygulama açıldığında, Win + G klavye kısayoluna dokunun. Bu oyun çubuğunu açacaktır. Profil simgenizin yanındaki dişli düğmesini tıklayın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLEN

, Windows

Windows 10'da Oyun Kliplerini Ve Ekranlarını Xbox Beslemenize Nasıl Paylaşırsınız?

, Windows

Windows 10'da Minecraft Bedrock Sürüm Çevrimdışı Nasıl Oynanır

Bu sizi oyun çubuğu ayarlarına götürecektir. Hesaplar sekmesini seçin, orada Twitter'da oturum açma seçeneğini göreceksiniz. Giriş Yap düğmesini tıkladığınızda, bu kez Twitter hesabınıza giriş yapmanızı sağlayan giriş sayfası açılır.

Oturum açtıktan sonra, oyunlarınızdan çektiğiniz fotoğraf ve videoları tweetleyebileceksiniz. Xbox uygulaması, Ayarlar hesabında Twitter hesabınıza giriş yaptığınızı göstermeyecek. Oturum aç seçeneğinin tıklanması farklı sonuçlar vermez.

Xbox uygulamasından fotoğraflarınızı tweetleyemezsiniz. Bu böcek oldukça eski ve henüz bir çözüm olması için yeterince yaygın değil. Xbox uygulamasında epeyce güncellemeler yapıldı, ancak hiçbiri bu hatayı ele almıyor.

Oyun çubuğundaki oturum açma seçeneği oldukça yeni. Bir güncelleme ile eklendi ve şu anda mevcut tek çalışma, Xbox uygulamasından Twitter hesabınıza giriş yapamıyorsanız mevcut. Oyun çubuğunda oturum açmanın, oyun çubuğu Xbox hesabınızla çalışsa bile, Xbox uygulamasında otomatik olarak oturum açmaması gariptir.

Bir önceki yazımız olan Windows 10'da en az kullanılan anahtarlar nasıl bulunur başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.