Windows Kullanıcıları İçin Klavyenizin Sırları ve Püf Noktaları – Techstutorial

Sadece kuma WIN anahtar, bu Windows 8.1'de Başlat menüsünü açarsan o, önceki pencere kombinasyonunu açılacaktır

2.

Windows'un 10'da bir A izledi basın WIN anahtar, bu hareket Merkezi Eylem Merkezi bilgisayarınızın ayarlarına size kolay bir kombinasyon hızlı erişimden verir açılacaktır.

3.

WIN anahtarı ve B tuşunun kombinasyonu, bildirim alanındaki ilk simgeyi seçip, ok tuşlarını kullanarak simgeler arasında geçiş yapabilirsiniz.

#4

B tuşu + kontrol tuşunu B ile takip edin, bu kombinasyon bildirim alanında yeni bir mesajı belirten bir programa geçer ve her şey yolunda ilerlemeye devam edelim.

#5

Win tuşuna basın ve C tuşlarına , Windows 8 Windows 8 ve 8.1 sürümlerinde çekicilik çubuğunu gösterecektir Corona açar ama sadece İngilizce için desteklenen bir dil kullanıyorsanız, sadece iyi bir kombinasyon çalışmalıdır.

#6

Açık olan tüm pencereleri derhal en aza indirmek istiyorsanız, sadece D tuşuna ve ardından D tuşuna bastığınızda , masaüstünüzü ikinci bir kombinasyonda göreceksiniz.

#7

Windows 10'a hızlı erişim sağlar, çünkü Windows 10'daki WIN TUŞU ve E Tuşları birlikte kolaylaşır, aynı zamanda varsayılan kombinasyonla hızlı başlatmayı da açar.

#8

Kazan ve F tuşuna birlikte basın, Windows 10'da dosya ve klasörleri bulup geri bildirim merkezi açar.

#9

Anahtarlar kazanmak için anahtar + Ctrl + F açık bilgisayarları benimle anlaş .

#10

Anahtar + G tuşu kazanmak , Windows 7 ve Vista'daki farklı Windows sürümlerinde farklı şekilde çalışır ve tüm araçları şu anda işlenen ön plana getirir. Windows 10'da, oynamak istediğiniz oyun çubuğunu açıp hemen nasıl yapacağınızı biliyorsunuz.

Hidden keyboard secrets

#11

Win + K tuşlarına basın, kullanıcıyı değiştirmek veya iş istasyonunu hızlıca kilitlemek istiyorsanız, Windows 8 ve 8.1'de yeni bir başlangıç ​​menüsü bağlantısı açacaktır.

#12

Sadece cihazınızı kilitlemek için L tuşuna ve ardından L tuşuna basın, tüm Windows sürümleri için basit ve hoş bir kombinasyon.

#13

Sadece her gün kullanacağınız bir başka kısayol tuşu kombinasyonu, on üç tuşun kazanması ve M'nin tüm pencereleri minimuma indirmesi çok kullanışlı.

#14

On dört numarayı sonuncu pencereyi en aza indirir , Shift + M ve burada olduğunuzda bu üç tuşa basın.

#15

Numara 16, dahili bir monitör veya projektör kullanıyorsunuz, daha sonra P tuşuna basıp P tuşuna basıyorsunuz ve işletim modlarını sadece Windows 7 ve daha yeni sürümlerde çalıştırıyor.

  • Orpat OEI 187 1200-Watt Kuru Demir (Beyaz ve Mavi) Rs.399.00 Satın Alın
#16

Sırada ne var, bilgisayarınızda bir şey mi arıyorsunuz? Daha sonra, anahtarlar kazanın ve numaranın 17 numara numarasını kullanın; bu, sekiz ve daha yeni pencerede tüm yüklü uygulamalar için arama cazibesini açacaktır .

#17

18 numaralı kombinasyon, sadece win tuşuna ve R'ye basmanız ve sonra çalıştırmak istediğiniz bir program veya uygulamayı seçmeniz için çalışma diyaloğunu açacaktır.

#18

Anahtarlar kazanır ve T odağı sadece Windows 7'de çalıştığı görev çubuğuna getirir ve daha yeni U, yardımcı program anlamına gelir.

#19

Anahtarlar kazanmak ve sen sizin için notları veya ekran görüntüleri basın kazanmak anahtarı ve W ile çalışmak gerekir için yardımcı program yöneticisi açacak ve o pencere Inc çalışma alanı çok kullanışlı açılacaktır.

#20

Win tuşuna basın ve ardından X Windows Mobile uygulama Merkezini açar, bu sadece Windows Vista ve 7'deki mobil bilgisayarlar için çalışır.

#21

Windows'un en son hilesi anahtarı ve Y kursu yüklüyse sizin için Yahoo Messenger'ı başlatacak.

İlgili Mesajlar:-

  • Herkesin bilmesi gereken Whatsapp hileleri
  • Youtube videoları için hile
  • Google Playstore hatasını düzeltin
  • Uygulama kilidini kolayca kes
  • Not Defteri Hileler ve Hacks
  • Herhangi bir Android'i kilitlemek için iki kez dokunun
  • Android'de pop-up'ları engellemenin yolu
  • Android'de Kali uygulamasını yükle
  • Android'de dahili alan açın

Bir önceki yazımız olan Nasıl Yapılır C: windowssystem32configsystemprofiledesktop Unavailable On Windows 10 1803 Giriş başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.