Windows, Linux ve Mac için Google Play Müzik uygulaması Masaüstü indirin

Spotify, Google Play Müzik uygulamasına favori uygulamamdı, ancak kısa bir süre önce Hindistan'dan geldikleri için kullanıcı hesabını yasakladı. Uygulamayı değiştirmeyi düşündüm ve başka bir şey denedim ve farklı bir şey denedim, açık müzik içeriğini duymama yardımcı olacak bir şeye ihtiyacım vardı.

Bir tane buldum ve bu Google Play Müzik'ti. Ne yazık ki, PC için mevcut değildi. Google Play Müzik'i bilgisayarımda kullanmama yardımcı olacak uygulamayı bulmak için aramamı başlattım.

İşte anlaşma:

Herhangi bir müstehcen içerik duymak ve müziği kesintisiz olarak dinlemek istediğinizde Spotify en iyi uygulamadır. Google Play Müzik, Spotify ile aynı müzik koleksiyonuna sahip olan web sitesidir.

Müzik dinlemem için bana yardımcı olacak uygulamayı aramaya başladım. İngilizce ve Bollywood şarkılarını duyabildiğim gibi. Ofisteki şarkıyı duymama yardım edecek bir şey istedim.

İyi! Bil bakalım ne oldu?

Google tarafından oluşturulmayan bir müzik çalar buldum ve herhangi bir sorun yaşamadan Android cihazınızda müzik dinlemenize yardımcı olacak.

İlgili Mesajlar:-

 • KÖKLÜ MOBİL KONUSU
 • BİLİNMEYEN NUMARALARI NASIL BLOG (iPhone / ANDROID)
 • ANDROID MOBILE'DE WINDOWS OS YÜKLEME
 • ANDROID CİHAZLARDA ANDROID O BOOT ANIMASYONUNU YÜKLEME
 • IOS / ANDROIDDEN KAYNAK VERİ KAYBI
 • KÖKLÜ MOBİL KONUSU
 • BİLİNMEYEN NUMARALARI NASIL BLOG (iPhone / ANDROID)
 • ANDROID MOBILE'DE WINDOWS OS YÜKLEME
 • ANDROID CİHAZLARDA ANDROID O BOOT ANIMASYONUNU YÜKLEME
 • IOS / ANDROIDDEN KAYNAK VERİ KAYBI
 • Fabrika sıfırlama cihazları
 • KAYIP MOBİL TELEFONLARI NASIL BULMA

Google Play Müzik Masaüstü Uygulaması

Google Play Müzik, Windows, Linux ve Mac OS'ta kullanabileceğiniz uygulamadır. Müzik çalabilir ve kesintisiz müziğin keyfini çıkarmak isterseniz, bu uygulamanın pro versiyonunu sadece 1,54 $ (99 Rs) karşılığında satın alabilirsiniz.

Merak ediyor olabilirsin:

Neden bir masaüstü uygulamasının hayranıyım? Her zaman ofisimde olduğumda, her zaman çok fazla sekme açarım ve ana müzik sekiğimi kapatacağım şansım var. Masaüstü uygulamasının iyi ve kullanışlı olduğunu duymamın nedeni budur.

Google Play Müzik Masaüstü Uygulaması gayri resmi ve Windows, Linux ve Mac için kullanılabilir. PC'nizde kullanabilirsiniz ve web görünümü uygulaması gibi değildir. Uygulamada PC'nizde kullanabileceğiniz çok fazla özellik var.

Now:

Eğer bir Mac'iniz varsa, herhangi bir şey için endişelenmenize gerek yoktur çünkü bu uygulama Mac'te de kullanılabilir ve Mac OS High Sierra'nız için indirebilirsiniz. Play Müzik'i Fedora ve Debian'da yükleyebilirsiniz. 2 çeşidi vardır ve sadece 32 Bit ve 64 Bit için kullanılabilir.

How to Download Google Play Music Desktop App

Google Play Müzik uygulamasını Google Play Müzik Masaüstü Oynatıcı'dan indirebilir ve Windows, Mac ve Linux işletim sisteminize yükleyebilirsiniz. Başka bir uygulamayı yüklemek için takip ettiğiniz aynı talimatları takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mevcut şifreyi bilmeden windows şifresini değiştirmek için Trick başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.